-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне
1 010 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
b52e8e0ca1c44df28722127fa064b801
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-18-000358-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002068
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503967909 tavriat@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 28, квартира 2А
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
10/05
Дата підписання:
21.05.2018 00:00
Період дії договору:
21.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
1 010 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 010 600.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне
Кількість
163 тонни
Період постачання
до 28.12.2018