• Відкриті торги
  • КЕП

«Овочі, фрукти та горіхи» (редис, цибуля зелена, буряк ранній, морква рання, капуста рання, зелень, огірки тепличні та грунтові, помідори тепличні та грунтові).

Овочі фрукти та горіхи (редис, цибуля зелена, буряк ранній , морква рання, капуста рання, зелень, огірки тепличні та грунтові, помідори тепличні та грунтові)

68 950.00 UAH з ПДВ
Номер: 6a196385da2a40a69b4f0b0878785b1b
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-17-002461-a-c1
Постачальник: ФОП Носенок Лілія Федосівна
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Опис: Овочі фрукти та горіхи (редис, цибуля зелена, буряк ранній , морква рання, капуста рання, зелень, огірки тепличні та грунтові, помідори тепличні та грунтові)
Номер договору: 69
Дата підписання: 21.05.2018 09:00
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Сума договору: 68 950.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 68 950.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи» (редис, цибуля зелена, буряк ранній, морква рання, капуста рання, зелень, огірки тепличні та грунтові, помідори тепличні та грунтові).
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 4460 кілограм
Період постачання до 30.09.2018
Місце постачання 14010, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Олександра Верені, 2 На карті