-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин марки А-92 у скретч-картах
215 906.00
UAH з ПДВ
Номер:
32a501e1d1b84103b16e47b60defdbbd
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-13-000378-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Нафтотрейд Ресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33680859
-
Контактна особа:
Усова Тетяна Михайлівна 380442229041, 380673340954 tatyana.usova@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Кременецька 38
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
С111583
Дата підписання:
21.05.2018 00:00
Період дії договору:
21.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
215 906.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 215 906.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92 у скретч-картах
Кількість
8200 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, вулиця 51-й Перекопської Дивізії , 1 А
На карті