-
Відкриті торги
-
КЕП
(респіратори)
56 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
99ff7f17477345b0aac99e3a70d99a42
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-13-000648-c-c1
Постачальник:
РОМАНЧЕНКО ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3349802598
-
Контактна особа:
Олексій Романченко +380675777838 oleksiiromanchenko@gmail.com
-
Адреса:
61039, Україна, Харківська область, Харків, бульвар Профспілковий 9А кв.42
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
8-Т
Дата підписання:
16.05.2018 00:00
Період дії договору:
16.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
56 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 56 990.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
респіратори
Кількість
1700 штуки
Період постачання
до 31.12.2018