-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент
850 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
26bd27af61ea463596f0624cc03968da
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-11-001522-c-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯНКОВ АНАТОЛІЙ ДМИТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2749101511
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯНКОВ АНАТОЛІЙ ДМИТРОВИЧ +380509179286 yankovtolik75@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 61144, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ГВАРДІЙЦІВ-ШИРОНІНЦІВ, будинок 73, корпус В, квартира 140
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
103
Дата підписання:
16.05.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
850 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 850 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
61001, Україна, Харківська область, Харків, згідно дислокації закладів дошкільної освіти та навчально-виховного комплексу
На карті