-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з підготовки, проведення та обробки результатів тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів (Крок М Сестринська справа)
Пунктом 13 Особливостей встановлено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Відповідно до нормативно-правових актів, що регулюють питання проведення ліцензійних інтегрованих іспитів, що є нормативною формою державної атестації студентів за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я», діючих державних стандартів вищої освіти та наказів Міністерства охорони здоров’я України від 14,08.1998 № 251 «Про затвердження Положення про систему ліцензійних інтегрованих іспитів фахівців з вищою освітою напрямів «Медицина» і «Фармація», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11.09.1998 за № 563/3003, листів департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України від 28.11.2017 № 4.3-17-3690-17 та Міністерства охорони здоров’я України від 28.11.2017 р. № 08.1-30/31652 ДНП «Центр тестування» є єдиною організацією, яка здійснює організаційно-методичну роботу, проводить ліцензійні інтегровані іспити та надає дану послугу закладам вищої освіти України, що здійснюють підготовку здобу вадів вищої освіти галузі знань «22 Охорона здоров’я».
-
Код ЄДРПОУ:
05416124
-
Контактна особа:
Козак Володимир 380982533333 zfpo3kozak@gmail.com
-
Адреса:
02096, Україна, Київська область, Київ, вул. Привокзальна, буд. 14/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
-
Код ЄДРПОУ:
21707413
-
Контактна особа:
Олійник Леся Володимирівна +380442987139 admin@testcentr.org.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вулиця Герцена, 31
Документи
Номенклатура
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю