• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)

1. Закупівлю за предметом, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 79710000-4 («Охоронні послуги» послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони) здійснити шляхом проведення закупівлі без використання електронної системи відповідно до п. 4 ч. 13 постанови КМУ №1178, а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником; У регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в м. Києві (філія ГСЦ МВС) існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони без застосування електронної системи, у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів, а саме: для закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в м. Києві (філія ГСЦ МВС) було оголошено проведення відкритих торгів, оголошення № UA-2023-03-28-003961-a. У зв’язку з оскарженням рішення одним із учасників, відкриті торги призупинені, що унеможливлюють вчасно укласти договір на вище зазначені послуги. У приміщеннях ТСЦ РСЦ ГСЦ та РСЦ ГСЦ МВС у м. Києві знаходить спеціальна бланкова продукція сурової звітності, пристрої для ретрансферного друку посвідчень водія, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів інша бланкова продукція. У зв’язку з вище викладеним та для належного збереження майна в приміщеннях ТСЦ РСЦ ГСЦ та РСЦ ГСЦ МВС у м. Києві, є нагальна потреба у закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони, без застосування електронної системи. Враховуючи викладене, наявні підстави застосування закупівлі без використання електронної системи відповідно до п. 4 ч. 13 постанови КМУ №1178 («Охоронні послуги» послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони), а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником; З метою здійснення закупівлі послуг за предметом: «Охоронні послуги» – за кодом ДК 021:2015 – 79710000-4 послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони, пропонується обрати процедуру закупівлі – без використання електронної системи відповідно до п. 4 ч. 13 постанови КМУ №1178.

28 626.00 UAH без ПДВ
Номер: d838e7250fb84b899df47c7ec9064fdd
Ідентифікатор договору: UA-2023-05-18-006630-a-b1
Замовник: РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
Постачальник: ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАРБІС-ОХОРОНА»
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис: 1. Закупівлю за предметом, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 79710000-4 («Охоронні послуги» послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони) здійснити шляхом проведення закупівлі без використання електронної системи відповідно до п. 4 ч. 13 постанови КМУ №1178, а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником; У регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в м. Києві (філія ГСЦ МВС) існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони без застосування електронної системи, у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів, а саме: для закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в м. Києві (філія ГСЦ МВС) було оголошено проведення відкритих торгів, оголошення № UA-2023-03-28-003961-a. У зв’язку з оскарженням рішення одним із учасників, відкриті торги призупинені, що унеможливлюють вчасно укласти договір на вище зазначені послуги. У приміщеннях ТСЦ РСЦ ГСЦ та РСЦ ГСЦ МВС у м. Києві знаходить спеціальна бланкова продукція сурової звітності, пристрої для ретрансферного друку посвідчень водія, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів інша бланкова продукція. У зв’язку з вище викладеним та для належного збереження майна в приміщеннях ТСЦ РСЦ ГСЦ та РСЦ ГСЦ МВС у м. Києві, є нагальна потреба у закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони, без застосування електронної системи. Враховуючи викладене, наявні підстави застосування закупівлі без використання електронної системи відповідно до п. 4 ч. 13 постанови КМУ №1178 («Охоронні послуги» послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони), а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником; З метою здійснення закупівлі послуг за предметом: «Охоронні послуги» – за кодом ДК 021:2015 – 79710000-4 послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони, пропонується обрати процедуру закупівлі – без використання електронної системи відповідно до п. 4 ч. 13 постанови КМУ №1178.
Номер договору: 730-то
Дата підписання: 18.05.2023 12:00
Період дії договору: 18.05.2023 00:00 - 01.06.2023 00:00
Сума договору: 28 626.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 15 728.13 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору: Сторони домовились вважати Договір № 730-ТО від 18 травня 2023 р. (надалі – «Договір») таким, що припиняє чинність з 01 червня 2023 р. 2. Зобов’язання за Договором Виконавцем виконані в повному обсязі. Зобов’язання за Договором щодо оплати послуг Замовником мають бути виконані в повному обсязі не пізніше «15»06 2023 року. 3. Ця Додаткова угода вважається укладеною і набирає чинності з моменту її підписання Сторонами та її скріплення печатками Сторін. 4. Ця Додаткова угода складена у двох автентичних примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із Сторін та є невід'ємною частиною Договору.

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 13 послуга
Період постачання 18.05.2023 - 18.06.2023
Місце постачання 01011, Україна, м. Київ, вул. Арсенальна будинок 9/11 На карті