-
Відкриті торги
-
КЕП
Цемент (ПЦ ІІ-Б –Ш -400 у мішках по 50 кг)
57 695.00
UAH з ПДВ
Номер:
7a797f89d2dd4637bbd70531cf85ecc3
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-27-002629-b-a1
Постачальник:
ПП Золоте руно
×
-
Код ЄДРПОУ:
30319202
-
Контактна особа:
Половинкина Лариса Павлівна +380645704363 master.cotend@gmail.com http://master.co.ua/
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вул. Донецька, буд. 44
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
38т
Дата підписання:
03.05.2018 14:00
Період дії договору:
03.05.2018 00:00 - 31.05.2018 00:00
Сума договору:
57 695.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 57 695.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент (ПЦ ІІ-Б –Ш -400 у мішках по 50 кг)
Кількість
27500 кілограм
Період постачання
27.04.2018 - 31.05.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 7В; пр. Гвардійський, 40В; вул. Сметаніна, 1
На карті