• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Фарби

Процедура закупівлі не відбулась з підстави, яка зазначена у п.2 частини 48 Особливостей, а саме : неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями Відповідно до пункту 6 частини 13 Особливостей, придбання замовником товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів для закупівлі у разі, коли: відмінено відкриті торги через відсутність учасників процедури закупівлі. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятись від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошені про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі.

124 155.00 UAH з ПДВ
Номер: 6a06226487cf44b5939c01f71133e602
Ідентифікатор договору: UA-2023-05-05-004119-a-c1
Замовник: Державна організація "Автобаза Державного управління справами"
Постачальник: ТОВ "ЛЮМ-КОЛОР"
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Опис: Процедура закупівлі не відбулась з підстави, яка зазначена у п.2 частини 48 Особливостей, а саме : неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями Відповідно до пункту 6 частини 13 Особливостей, придбання замовником товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів для закупівлі у разі, коли: відмінено відкриті торги через відсутність учасників процедури закупівлі. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятись від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошені про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі.
Номер договору: 33/3
Дата підписання: 05.05.2023 10:00
Період дії договору: до 31.12.2023 00:00
Сума договору: 124 155.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 20 692.50 UAH)
Оплачено: 124 155.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 20 692.50 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фарба автомобільна підбір SPECTRAL Base 2.0
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 40 літр
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 04071, Україна, Київська область, Київ, Петрівська, 12-28, Куренывська 16Д На карті
Фарба автомобільна NOVOL
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 5 літр
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 04071, Україна, Київська область, Київ, Петрівська, 12-28, Куренывська 16Д На карті

Внесені зміни

    Номер: 17d3cad2c8114132af26fb91c0654d3e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 15.12.2023 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода 1 до дог 33 3.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 1066fa0dd46c4fa995acaec6d7de7f53
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Технічна помилка
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 15.12.2023 11:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода 1 до дог 33 3.pdf
p7s
sign.p7s