• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)

1. Закупівлю за предметом, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 79710000-4 («Охоронні послуги» послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони) здійснити шляхом проведення закупівлі без використання електронної системи відповідно до п. 4 ч. 13 постанови КМУ №1178, а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником; У регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в м. Києві (філія ГСЦ МВС) існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони без застосування електронної системи, у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів, а саме: для закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в м. Києві (філія ГСЦ МВС) було оголошено проведення відкритих торгів, оголошення № UA-2023-03-28-003961-a. У зв’язку з оскарженням рішення одним із учасників, відкриті торги призупинені, що унеможливлюють вчасно укласти договір на вище зазначені послуги. У приміщеннях ТСЦ РСЦ ГСЦ та РСЦ ГСЦ МВС у м. Києві знаходить спеціальна бланкова продукція сурової звітності, пристрої для ретрансферного друку посвідчень водія, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів інша бланкова продукція. У зв’язку з вище викладеним та для належного збереження майна в приміщеннях ТСЦ РСЦ ГСЦ та РСЦ ГСЦ МВС у м. Києві, є нагальна потреба у закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони, без застосування електронної системи. Враховуючи викладене, наявні підстави застосування закупівлі без використання електронної системи відповідно до п. 4 ч. 13 постанови КМУ №1178 («Охоронні послуги» послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони), а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником; З метою здійснення закупівлі послуг за предметом: «Охоронні послуги» – за кодом ДК 021:2015 – 79710000-4 послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони, пропонується обрати процедуру закупівлі – без використання електронної системи відповідно до п. 4 ч. 13 постанови КМУ №1178. Очікувана вартість предмета закупівлі: 28 626,00 грн. (Двадцять вісім тисяч шістсот двадцять шість гривень 00 копійок), з ПДВ.

28 626.00 UAH з ПДВ
Номер: 38946344ee0841d3b0abf51b9c1b7241
Ідентифікатор договору: UA-2023-04-18-000428-a-c1
Замовник: РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
Постачальник: ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАРБІС-ОХОРОНА»
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис: 1. Закупівлю за предметом, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 79710000-4 («Охоронні послуги» послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони) здійснити шляхом проведення закупівлі без використання електронної системи відповідно до п. 4 ч. 13 постанови КМУ №1178, а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником; У регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в м. Києві (філія ГСЦ МВС) існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони без застосування електронної системи, у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів, а саме: для закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в м. Києві (філія ГСЦ МВС) було оголошено проведення відкритих торгів, оголошення № UA-2023-03-28-003961-a. У зв’язку з оскарженням рішення одним із учасників, відкриті торги призупинені, що унеможливлюють вчасно укласти договір на вище зазначені послуги. У приміщеннях ТСЦ РСЦ ГСЦ та РСЦ ГСЦ МВС у м. Києві знаходить спеціальна бланкова продукція сурової звітності, пристрої для ретрансферного друку посвідчень водія, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів інша бланкова продукція. У зв’язку з вище викладеним та для належного збереження майна в приміщеннях ТСЦ РСЦ ГСЦ та РСЦ ГСЦ МВС у м. Києві, є нагальна потреба у закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони, без застосування електронної системи. Враховуючи викладене, наявні підстави застосування закупівлі без використання електронної системи відповідно до п. 4 ч. 13 постанови КМУ №1178 («Охоронні послуги» послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони), а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником; З метою здійснення закупівлі послуг за предметом: «Охоронні послуги» – за кодом ДК 021:2015 – 79710000-4 послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони, пропонується обрати процедуру закупівлі – без використання електронної системи відповідно до п. 4 ч. 13 постанови КМУ №1178. Очікувана вартість предмета закупівлі: 28 626,00 грн. (Двадцять вісім тисяч шістсот двадцять шість гривень 00 копійок), з ПДВ.
Номер договору: №719-ТО
Дата підписання: 17.04.2023 00:00
Період дії договору: 17.04.2023 00:00 - 17.05.2023 00:00
Сума договору: 28 626.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 771.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 13 послуга
Період постачання 17.04.2023 - 17.05.2024
Місце постачання 01011, Україна, м. Київ, вул. Арсенальна будинок 9/11 На карті