-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 11 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
75 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
9f7d1b49cf88468197bf2ae4681a5ddf
Ідентифікатор договору:
UA-2023-04-03-003524-a-a1
Замовник:
Закарпатський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30444332
-
Контактна особа:
Ломага Тетяна Миколаївна 380313138275 iskander295@gmail.com
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачеве, вулиця Духновича, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Калашникова Любов Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2600303986
-
Контактна особа:
Калашникова Любов Іванівна +380506915980 lubabtc@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Закарпатська область, Мукачеве, І.Франка, 56/1
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Опис:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 11 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Номер договору:
30
Дата підписання:
03.04.2023 00:00
Період дії договору:
03.04.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Сума договору:
75 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
75 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням
Кількість
1 послуга
Період постачання
03.04.2023 - 31.12.2023
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
dec354cd60bd48ebac6a4b15739ebb1c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внаслідоок зменшення потреби, сторони домовились зменшити загальну суму за Договором на 4500,00 грн (чотири тисячі п’ятсот) та внести зміни до п. 2.1 Договору виклавши його в наступній редакції:
«За виконані роботи згідно цього договору замовник перераховує виконавцю суму 600,00 грн (шістсот грн 00 коп) погодинно згідно акта виконаних робіт, який подається виконавцем. Загальна сума по Договору становитиме 75500,00 грн (сімдесят п’ять тисяч п’ятсот гривень 00 копійок) без ПДВ.»
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
07.09.2023 00:00
Статус:
Опубліковано