-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації харчування (ДК 021:2015 - 55320000-9) (послуги з харчування для загальноосвітніх навчальних закладів)
554 274.68
UAH з ПДВ
Номер:
f6b574afd32f4fbb90d2151f708e6f85
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-06-002635-c-b1
Постачальник:
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601826
-
Контактна особа:
Ганна Авілко +380676344888 kontraktprodrezerv5@i.ua
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, ВУЛИЦЯ 195-Ї СТРІЛКОВОЇ ДИВІЗІЇ, будинок 3, ЛІТЕРА "Е"
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
10.04.2018 14:33
Період дії договору:
10.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
554 274.68 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 554 274.68 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування (ДК 021:2015 - 55320000-9) (послуги з харчування для загальноосвітніх навчальних закладів)
Кількість
41876 послуга
Період постачання
до 31.12.2018