• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів згідно положень Закону за предметом закупівлі : електрична енергія

5 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 2dcb30d9aa0d42b8b432bc960618661c
Ідентифікатор договору: UA-2023-03-17-001421-a-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧОПСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"ЧОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНТСТВО"Е-КОНСАЛТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів згідно положень Закону за предметом закупівлі : електрична енергія: 5 500.00000 UAH без ПДВ
Номер договору: 3890/ВТ/Е
Дата підписання: 17.03.2023 09:00
Період дії договору: 17.03.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Сума договору: 5 500.00 UAH без ПДВ

Документи

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів згідно положень Закону за предметом закупівлі : електрична енергія
Код ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Кількість 1 послуга
Період постачання 17.03.2023 - 18.03.2023
Місце постачання 89502, Україна, Закарпатська область, м. Чоп, Молодіжна,12 На карті