• Відкриті торги
  • КЕП

бензин та дизельне паливо

286 700.00 UAH з ПДВ
Номер: 6b86d6abbc6c4c8caf6b7860245800ad
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-14-000907-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Нафтотрейд Ресурс"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: Б-2
Дата підписання: 16.04.2018 00:00
Період дії договору: 16.04.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 286 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 286 700.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин марки А-92
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 4500 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 11700, Україна, Житомирська область, м.Новоград-Волинський, вул.2-га Зелена,29 На карті
паливо дизельне
Код ДК 021:2015: 09134000-7 Газойлі
Кількість 6500 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 11700, Україна, Житомирська область, м.Новоград-Волинський, вул.2-га Зелена,29 На карті