-
Відкриті торги
-
КЕП
): Поточний ремонт частини бокового фасаду східного корпусу, одноповерхової добудови східного корпусу, даху одноповерхової добудови східного корпусу «Палацу Потоцьких» ( літ. Б- східний корпус) КВНЗ «Тульчинське училище культури»
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
98cfa9b4bcfb40fc85430438aee95be2
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-05-000608-b-a1
Постачальник:
ФОП Куций Віктор Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2386605835
-
Контактна особа:
Куций Віктор Олександрович +380676079863 fop-kutsyi@ukr.net
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Маяковського 22/Б
Класифікатор ДК 021:2015:
45410000-4 Штукатурні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
5
Дата підписання:
11.04.2018 00:00
Період дії договору:
11.04.2018 00:00 - 11.04.2018 23:59
Сума договору:
200 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 200 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
): Поточний ремонт частини бокового фасаду східного корпусу, одноповерхової добудови східного корпусу, даху одноповерхової добудови східного корпусу «Палацу Потоцьких» ( літ. Б- східний корпус) КВНЗ «Тульчинське училище культури»
Кількість
1 послуга
Період постачання
02.04.2018 - 30.04.2018