-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Підстава для проведення закупівлі - пп.6 п.13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі - Постанова) - відмінено відкриті торги (закупівля UA-2023-01-30-010259-a ) через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
287 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
f1ad58f0edc9467c8555c95066aec80c
Ідентифікатор договору:
UA-2023-02-09-014920-a-a1
Замовник:
Державна установа "Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469731
-
Контактна особа:
Семенченко Інна 380964156440 innvas@ukr.net
-
Адреса:
18007, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Смілянська, 120/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕКС ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39821153
-
Контактна особа:
Грабова Лариса Іванівна +380504025829 iitender39821153@gmail.com
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Мандриківська, буд. 47, к. 206/2
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Опис:
Підстава для проведення закупівлі - пп.6 п.13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі - Постанова) - відмінено відкриті торги (закупівля UA-2023-01-30-010259-a ) через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Номер договору:
Т0902/2
Дата підписання:
09.02.2023 08:00
Період дії договору:
до 31.12.2023 00:00
Сума договору:
287 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 18 788.00 UAH)
Оплачено:
287 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 18 788.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95; Газ скраплений; Дизельне паливо.
Кількість
7800 літр
Період постачання
до 31.12.2023