-
Відкриті торги
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
499 973.20
UAH з ПДВ
Номер:
1bcb7597590b41e786dea2219a5f9277
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-02-001587-a-c1
Постачальник:
ТОВ Медвельт
×
-
Код ЄДРПОУ:
34879999
-
Контактна особа:
Стадник Ірина Іванівна +380444982600 stiriv@gmail.com http://medwelt.com.ua
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вулиця Михайла Грушевського 28/2, н/п 43
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Номер договору:
Договір №84
Дата підписання:
03.04.2018 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
499 973.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 499 973.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
1. Тотальний безцементний ендопротез стегнового суглобу
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
2. Тотальні цементні ендопротези стегнового суглобу
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
3. Проксимальна бокова стегнова пластина-1 з кутовою стабільністю (титанова): ліва/права, 4-13 комбінованих різьбових отворів в діафізарній частині, довжина 142-304 мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
4. Дистальна латеральна малогомілкова пластина-1 з кутовою стабільністю (титанова): ліва/права, 4-8 комбінованих різьбових отворів в діафізарній частині, довжина 84-134 мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
5. Долонна Т-пластина-2 для дистального променя, косокутна(титанова) : ліва/права, 3-5 комбінованих різьбових отворів довжина 47-65 мм
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
6. Дистальна заднєбокова плечова пластина-2 з кутовою стабільністю (титанова): ліва/права, 3-14 комбінованих різьбових отворів в діафізарній частині, довжина 68-211 мм
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
7. Пластина ключична S-подібна з кутовою стабільністю (титанова): ліва/права, 7-10 комбінованих різьбових отворів, довжина 79-117 мм
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
8. Долонна Т-пластина дистальна променева з кутовою стабільністю (титанова): ліва/права, 3-5 комбінованих різьбових отворів, довжина 49-67 мм
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
9. Дистальна медіальна великогомілкова пластина-2 з кутовою стабільністю (титанова): ліва/права, 6-14 комбінованих різьбових отворів в діафізарній частині, довжина 144,5-248,5 мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
10. Блокуюча латерально-дистальна стегнова пластина-1 з кутовою стабільністю (титанова): ліва/права, 5-13 різьбових отворів в діафізарній частині, довжина 156-316 мм
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
11. Пластина для п’ятки-1 з кутовою стабільністю (титанова), L=59.7: ліва/права, 14 різьбових отворів, товщина не більше 2 мм, загальна довжина пластини 59,7 мм
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
12. Проксимальна плечова пластина-2 з кутовою стабільністю (титанова): 3-9 комбінованих різьбових отворів в діафізарній частині, довжина 87-159 мм
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
13. Пластина верхня ключична -3 (Титан): ліва/права, 3-8 комбінованих різьбових отворів, довжина 69-135 мм
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
14. 5,0 мм блокуючий гвинт, самонарізний (титан-алюміній-ванадієвий сплав), довжина від 10 мм до 90 мм, крок за розмірами від 10 мм до 50 мм – 2 мм, від 50 мм до 90 мм – 5 мм.
Кількість
37 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
15. 4,5 мм кортикальний гвинт, шестигранний кінець, з повною різьбою (титан-алюміній-ванадієвий сплав), довжина від 10 мм до70 мм, крок за розмірами 2 мм
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
16. 3,5 мм блокуючий гвинт, самонарізний (титан-алюміній-ванадієвий сплав), з різьбленням на голівці гвинта, що відповідає різьбленню в отворах пластин з кутовою стабільністю, довжина від 10 мм до 90 мм, крок за розмірами від 10 мм до 30 мм – 2 мм, від 30 мм до 90 мм – 5 мм
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
17. 3,5 мм кортикальний гвинт, шестигранний кінець, з повною різьбою (титан-алюміній-ванадієвий сплав), довжина від 10 мм до 70 мм, крок за розмірами 2 мм
Кількість
180 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
18. 2,4 мм кортикальний гвинт, шестигранний кінець (титан-алюміній-ванадієвий сплав), з повною різьбою, довжина від 5 мм до 50 мм, крок за розмірами від 5 мм до 14 мм – 1 мм, від 14 мм до 50 мм – 2 мм
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
19. 2,4 мм блокуючий гвинт, самонарізний, Stardrive голівка (титан-алюміній-ванадієвий сплав), з різьбленням на голівці гвинта, що відповідає різьбленню в отворах пластин з кутовою стабільністю, довжина від 6 мм до 32 мм, крок за розмірами від 6 мм до 12 мм – 1 мм, від 12 мм до 32 мм – 2 мм
Кількість
38 штуки
Період постачання
до 31.12.2018