-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (транспортні послуги)
102 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ccaf2a54282c49fdae93c0ffa8144320
Ідентифікатор договору:
UA-2023-01-25-011681-a-c1
Замовник:
Управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста Краматорської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478970
-
Контактна особа:
Яковлєва Вероніка Віталіївна +380626487292 kram.uks.pr@gmail.com
-
Адреса:
84320, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Беляєва, 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПрАТ "Краматорьске АТП 11410"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03113905
-
Контактна особа:
Орлов Сергій Васильович 0626477129
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Орджонікідзе ,6
Класифікатор ДК 021:2015:
60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Відповідно до п.п. 2 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (із змінами), а саме, замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення», та постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 року та згідно з наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 року №309, або наказом Головнокомандувача Збройних Сил України «Про визначення районів ведення воєнних (бойових) дій (оновлюється)».З огляду на зазначене, при здійсненні закупівлі послуг договір укладається без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу: 102 000.00000 UAH з ПДВ
Номер договору:
34.03-21-6
Дата підписання:
25.01.2023 00:00
Період дії договору:
25.01.2023 00:00 - 31.12.2023 23:59
Сума договору:
102 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 17 000.00 UAH)
Оплачено:
101 998.99 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 999.83 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відповідно до п.п. 2 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (із змінами), а саме, замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення», та постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 року та згідно з наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 року №309, або наказом Головнокомандувача Збройних Сил України «Про визначення районів ведення воєнних (бойових) дій (оновлюється)».З огляду на зазначене, при здійсненні закупівлі послуг договір укладається без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу
Кількість
1 лот
Період постачання
25.01.2023 - 31.12.2023