-
Відкриті торги
-
КЕП
Розробка спеціалізованого програмного забезпечення АСК ПП УЗ в частині оформлення та повернення через ЕКО пільгових проїзних документів з урахуванням умов проїзду для пільгових категорій громадян, перетворення та повернення таких документів у квиткових касах УЗ
959 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
2a0507515bfa463a9beb57f7be7a21eb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-21-000499-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Віртуальні технології і системи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39618325
-
Контактна особа:
Чорнобривець Марина Миколаївна +380445201879 m.chernobryvets@gmail.com
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, вул. Шовкуненка, буд. 6
Класифікатор ДК 021:2015:
72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Номер договору:
15/0318/Т
Дата підписання:
27.03.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
959 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 959 700.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка спеціалізованого програмного забезпечення АСК ПП УЗ в частині оформлення та повернення через ЕКО пільгових проїзних документів з урахуванням умов проїзду для пільгових категорій громадян, перетворення та повернення таких документів у квиткових касах УЗ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018