• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби, за кодом ДК 021:2015: 15811100-7: Хліб

898 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1a0c82a7311845bfb2297ec976039b85
Ідентифікатор договору: UA-2022-12-26-016246-a-a2
Замовник: ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат "
Постачальник: Т3ОВ "ЧЕРНІВЕЦЬКІ ХЛІБО-БУЛОЧНІ ВИРОБИ"
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору: 1
Дата підписання: 19.01.2023 00:00
Період дії договору: 19.01.2023 00:00 - 31.12.2023 23:59
Сума договору: 898 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 149 666.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб житній
Код ДК 021:2015: 15811100-7 Хліб
Кількість 13140 кілограм
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова 44 На карті
Хліб формовий 1 гатунок
Код ДК 021:2015: 15811100-7 Хліб
Кількість 15330 кілограм
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова 44 На карті
Хліб подовий сірий
Код ДК 021:2015: 15811100-7 Хліб
Кількість 15330 кілограм
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова 44 На карті