• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія)

1 222 357.01 UAH з ПДВ
Номер: bc1ee78cde6546b38d1d04bc1e444d4b
Ідентифікатор договору: UA-2022-12-13-023413-a-a1
Замовник: ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат "
Постачальник: ТОВ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору: 0111
Дата підписання: 13.01.2023 00:00
Період дії договору: до 31.12.2023 23:59
Сума договору: 1 222 357.01 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 203 726.17 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 183926.375
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова 44 На карті

Внесені зміни

    Номер: 9b6997b584bf4e1797a911629fb6a151
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Узгодженого сторонами збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку, що відбулося з дня укладення договору про закупівлю (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вперше) або з дня останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вдруге і далі), за умови документального підтвердження такого коливання. Такі зміни до договору про закупівлю можуть бути внесені не раніше 90 днів з дня підписання договору про закупівлю або внесення до нього змін щодо збільшення ціни за одиницю товару за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Обмеження стосовно строків внесення змін до договору про закупівлю щодо збільшення ціни за одиницю товару не застосовується у разі зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії. Обмеження щодо збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків застосовується щодо кожного окремого випадку збільшення ціни за одиницю товару (без обмеження кількості змін). Змінена ціна за одиницю товару не повинна перевищувати 50 відсотків ціни за одиницю товару, що передбачена в початковому договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись п.2 ч. 5 ст. 41 Закону України “Про публічні закупівлі” та умовами Договору, Сторони домовились збільшити ціну за одиницю товару - код CPV за ДК 021:2015 “0931000-5 “Електрична енергія” підпунктом 2 та 7 пункту 19 Особливостей які затверджені постановою Уряду № 1178 від 12.10.2022 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі — Особливості), Постановою НКРЕКП від 21.12.2022 року №1788 “Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК “УКРЕНЕРГО” та Постановою НКРЕКП від 21.12.2022 року №1813 “Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ “ЧЕРНВЦНОБЛЕНЕРГО”.
    Номер додаткової угоди: №1
    Дата внесення змін до договору: 26.06.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
Додаткова угода №1.jpg
    Номер: 530c457e791b42d5b19ff7fed2d1e336
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Узгодженого сторонами збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку, що відбулося з дня укладення договору про закупівлю (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вперше) або з дня останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вдруге і далі), за умови документального підтвердження такого коливання. Такі зміни до договору про закупівлю можуть бути внесені не раніше 90 днів з дня підписання договору про закупівлю або внесення до нього змін щодо збільшення ціни за одиницю товару за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Обмеження стосовно строків внесення змін до договору про закупівлю щодо збільшення ціни за одиницю товару не застосовується у разі зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії. Обмеження щодо збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків застосовується щодо кожного окремого випадку збільшення ціни за одиницю товару (без обмеження кількості змін). Змінена ціна за одиницю товару не повинна перевищувати 50 відсотків ціни за одиницю товару, що передбачена в початковому договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись частиною 1 статті 188 Господарського кодексу України, частиною 1 статті 652 Цивільного кодексу України, підпунктом 7 пункту 19 Особливостей, які затверджені постановою Уряду № 1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі - Особливості), та з урахуванням зміни тарифу на послуги з передачі електричної енергії з 01.07.2023 року згідно Постанови НКРЕКП № 1788 від 21 грудня 2022 року.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 03.07.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
Додаткова угода №2.jpg
    Номер: daebe6119ebb4785bdb5da46edc0bcfa
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів, зміною системи оподаткування та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до зміни таких ставок та/або пільг з оподаткування (Постанова)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись п. 2 та 7 ч. 5 ст. 41 Закону України “Про публічні закупівлі” та умовами Договору, Сторони домовились збільшити ціну за одиницю товару - код CPV за ДК 021:2015 – 09310000-5 “Електрична енергія”, підпунктом 2 та 7 пункту 19 Особливостей які затверджені постановою КМУ № 1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівель”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»(далі — Особливості), Постановою НКРЕКП від 21.12.2022 року №1788 «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК “УКРЕНЕРГО”»
    Номер додаткової угоди: №3
    Дата внесення змін до договору: 21.07.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
Додаткова угода №3.jpg
    Номер: 98f2325401094039a91e85fe9d39e2f8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Постанова)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: З урахуванням фактичного обсягу видатків замовника , Сторони домовились зменшити обсяг та ціну договору без зміни ціни за одиницю товару та внести зміни до Договору про постачання електричної енергії споживачу від 13 січня 2023 р. № 0111
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 31.07.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
Додаткова угода №4.jpg
    Номер: d545dd3191dc4a5e95d660b9e90209d5
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Узгодженого сторонами збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку, що відбулося з дня укладення договору про закупівлю (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вперше) або з дня останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вдруге і далі), за умови документального підтвердження такого коливання. Такі зміни до договору про закупівлю можуть бути внесені не раніше 90 днів з дня підписання договору про закупівлю або внесення до нього змін щодо збільшення ціни за одиницю товару за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Обмеження стосовно строків внесення змін до договору про закупівлю щодо збільшення ціни за одиницю товару не застосовується у разі зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії. Обмеження щодо збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків застосовується щодо кожного окремого випадку збільшення ціни за одиницю товару (без обмеження кількості змін). Змінена ціна за одиницю товару не повинна перевищувати 50 відсотків ціни за одиницю товару, що передбачена в початковому договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись підпунктом 2 пункту 19 Особливостей, які затверджені постановою КМУ №1178 від 12.10.2022 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів робіт та послуг для замовників, передбачено Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування та умови Договору, Сторони домовилися збільшити ціну за одиницю товару - код CPV за ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія.
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 22.08.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
Додаткова угода №5.jpg
    Номер: 8d4abe745c3e40ee88affa2c99098510
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Узгодженого сторонами збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку, що відбулося з дня укладення договору про закупівлю (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вперше) або з дня останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вдруге і далі), за умови документального підтвердження такого коливання. Такі зміни до договору про закупівлю можуть бути внесені не раніше 90 днів з дня підписання договору про закупівлю або внесення до нього змін щодо збільшення ціни за одиницю товару за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Обмеження стосовно строків внесення змін до договору про закупівлю щодо збільшення ціни за одиницю товару не застосовується у разі зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії. Обмеження щодо збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків застосовується щодо кожного окремого випадку збільшення ціни за одиницю товару (без обмеження кількості змін). Змінена ціна за одиницю товару не повинна перевищувати 50 відсотків ціни за одиницю товару, що передбачена в початковому договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись підпунктом 2 пункту 19 Особливостей, які затверджені постановою КМУ №1178 від 12.10.2022 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів робіт та послуг для замовників, передбачено Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування та умови Договору, Сторони домовилися збільшити ціну за одиницю товару - код CPV за ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія.
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 28.09.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
Додаткова угода №6.jpg