• Відкриті торги
  • КЕП

71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (енергетичний аудит будівель комунального лікувально-профілактичного закладу Чернігівська міська лікарня №3 Чернігівської міської ради)

88 888.00 UAH з ПДВ
Номер: ef7b3af9eced42b7bd335b085cc69492
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-08-000729-c-a1
Постачальник: ТОВ "Сервісна компанія "АДАМСОН"
Класифікатор ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Номер договору: 25
Дата підписання: 14.03.2018 00:00
Період дії договору: 14.03.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 88 888.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 88 888.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
енергетичний аудит будівель комунального лікувально-профілактичного закладу Чернігівська міська лікарня №3 Чернігівської міської ради
Код ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Кількість 1 послуга
Період постачання до 19.05.2018
Місце постачання 14034, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, будівлі та споруди КЛПЗ Чернігівська міська лікарня №3 Чернігівської міської ради за переліком зазначеним в тендерній документації На карті