-
Відкриті торги
-
КЕП
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (енергетичний аудит будівель дитячої стоматологічної поліклініки Чернігівської міської ради)
24 790.00
UAH з ПДВ
Номер:
633c181b1ac9460aad0d2031f6803b2b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-08-003302-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Сервісна компанія "АДАМСОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39728136
-
Контактна особа:
Інна Винничук +380952601133, +380342766444 info@adamson.ua
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ В.ІВАСЮКА, будинок 11
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Номер договору:
23
Дата підписання:
14.03.2018 00:00
Період дії договору:
14.03.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
24 790.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 24 790.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (енергетичний аудит будівель дитячої стоматологічної поліклініки Чернігівської міської ради)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 19.05.2018
Місце постачання
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, дитяча стоматологічна поліклініка Чернігівської міської ради, вул. Кирпоноса, 20-А.
На карті