-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015.50850000-8. Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів (Послуги з ремонту паркових лав м.Курахове, Мар'їнського району, Донецької області)
149 979.60
UAH з ПДВ
Номер:
69118c4bf31a43efb8c36ab9197ce35e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-08-003106-a-c1
Постачальник:
ТОВ "СТАНДАРТ-ЕЛІТГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41821791
-
Контактна особа:
Єрмак Марина 380508096335, 380508096335 standart.elit@gmail.com
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, м-н Южний, буд. 23-В
Класифікатор ДК 021:2015:
50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблівАналіз за цим CPV
Номер договору:
153/ПБ/Т
Дата підписання:
12.03.2018 14:50
Період дії договору:
12.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
149 979.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 149 979.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту паркових лав м.Курахове, Мар'їнського району, Донецької області
Кількість
1 послуга
Період постачання
13.03.2018 - 15.12.2018