-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Реконструкція існуючої будівлі під сільську лікарську амбулаторію по вул. Продольна, 4 в селищі Нове Мелітопольського району Запорізької області
3 998 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
1c10e03da3a14da9bfb2b41bad19c268
Ідентифікатор договору:
UA-2016-09-16-000879-c-a1
Постачальник:
ТОВ "УНИВЕРСАЛ-БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39867952
-
Контактна особа:
Остапенко Владислав Станіславович +380678336587 universal.bud@ukr.net
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Рекордна 18-В офіс 202
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
36
Дата підписання:
31.10.2016 23:59
Період дії договору:
01.11.2016 00:00 - 31.05.2017 23:59
Сума договору:
3 998 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 998 999.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Реконструкція існуючої будівлі під сільську лікарську амбулаторію по вул. Продольна, 4 в селищі Нове Мелітопольського району Запорізької області
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
72380, Україна, Запорізька область, селище Нове, вул. Продольна, 4, Мелітопольський р-н.
На карті