• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з технічного огляду та випробувань (проведення заміру опору ізоляції і перевірки спрацювання мереж та електроустановок від короткого замикання)

Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для: - існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.

174 021.00 UAH без ПДВ
Номер: 60055ba8055e40f6ac58e15d07f72fd7
Ідентифікатор договору: UA-2022-11-30-007086-a-a1
Замовник: Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
Постачальник: ТОВ "Енергоексплуатація"
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Опис: Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для: - існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Номер договору: 472
Дата підписання: 30.11.2022 00:00
Період дії договору: до 31.12.2022 00:00
Сума договору: 174 021.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 174 021.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного огляду та випробувань (проведення заміру опору ізоляції і перевірки спрацювання мереж та електроустановок від короткого замикання)
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації