• Відкриті торги
  • КЕП

92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (послуги з виробництва серії інформаційно-публіцистичних матеріалів)

890 000.00 UAH з ПДВ
Номер: c2e25069b0e24a2e9e2658aca3fd761e
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-05-001362-a-c1
Постачальник: ФОП Дворський Дмитро Олександрович
Класифікатор ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: Д-1
Дата підписання: 05.03.2018 10:00
Період дії договору: 05.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 890 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 890 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (послуги з виробництва серії інформаційно-публіцистичних матеріалів)
Код ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги
Кількість 70 послуга
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 49004, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, буд. 2 На карті