-
Відкриті торги
-
КЕП
хліб житньо-пшеничний з борошна 2 гатунку, хліб пшеничний з борошна 1 гатунку
150 935.40
UAH з ПДВ
Номер:
a47bfd36880b4e54837fa61f6f988e0d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-29-000132-b-b1
Постачальник:
ТОВ "НіжинХліб"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41607595
-
Контактна особа:
Дегтяренко Вячеслав Миколайович +380675370143 dslava1888@ukr.net
-
Адреса:
16600, Україна, Чернівецька область, Ніжин, Синяківська, 79
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
45
Дата підписання:
02.03.2018 00:00
Період дії договору:
02.03.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
150 935.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 150 935.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хліб житньо-пшеничний з борошна 2 гатунку
Кількість
12192 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
хліб пшеничний з борошна 1 гатунку
Кількість
11766 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018