-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Придбання бензину А-92 – 20 талонів (по 20 літрів), А-95 - 128 талонів (по 10 літрів) та дизельного пального ДП – 1241 талон (по 20 літрів) для навчальних закладів Вінницького району та ОТГ)
712 675.00
UAH з ПДВ
Номер:
0efd38f2c2904bd6a5303ff84214a362
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-17-001054-a-c1
Постачальник:
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Ольга Гордієнко +380994389495 ohordiyenko@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1020-2210-1
Дата підписання:
28.02.2018 00:00
Період дії договору:
28.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
712 675.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 712 675.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
400 літр
Період постачання
до 30.06.2018
Місце постачання
21036, Україна, Вінницька область, Навчальні заклади Вінницького району, Навчальні заклади Вінницького району
На карті
Бензин А-95
Кількість
1280 літр
Період постачання
до 30.06.2018
Місце постачання
21036, Україна, Вінницька область, Навчальні заклади Вінницького району, Навчальні заклади Вінницького району
На карті
Дизельные паливо
Кількість
24820 літр
Період постачання
до 30.06.2018
Місце постачання
21036, Україна, Вінницька область, Навчальні заклади Вінницького району, Навчальні заклади Вінницького району
На карті