-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобіль легковий RENAULT LOGAN або еквівалент
344 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
2dee42ee75fe4df1baf46562bf11a798
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-16-000813-c-b1
Постачальник:
ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АІС-ЗАПОРІЖЖЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37591506
-
Контактна особа:
Максим Перловський +380504435756 perlovsky_ma@ais.com.ua
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя,, ПІВДЕННЕ ШОСЕ, будинок 8
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
754/2018/Т/ЖКГ
Дата підписання:
26.02.2018 09:00
Період дії договору:
26.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
344 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 344 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобіль легковий RENAULT LOGAN або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.05.2018