-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Хліб пшеничний та хліб житній (Підстава двічі не відбулись відкриті торги згідно ідентифікаторів UA-2022-09-30-003832-a та UA-2022-09-08-010404-a)
101 770.76
UAH з ПДВ
Номер:
f5d230e5e2974932aeec8fd1ce30c240
Ідентифікатор договору:
UA-2022-11-02-006029-a-b1
Замовник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Контактна особа:
Костючик Оксана Валеріївна 380938740151 centrosvitasokal@gmail.com
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОБІЗНЕС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30915832
-
Контактна особа:
СОБУЦЬКИЙ ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ 0384540550 zbytagrobiznes@gmail.com
-
Адреса:
47823, Україна, Тернопільська область, Токи, ВУЛ.МИРУ, будинок 5
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Хліб пшеничний: 31.86000 UAH з ПДВ
Хліб житній: 30.00000 UAH з ПДВ
Хліб житній: 30.00000 UAH з ПДВ
Номер договору:
03-12/24/02112022
Дата підписання:
02.11.2022 00:00
Період дії договору:
02.11.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
101 770.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 961.79 UAH)
Оплачено:
101 770.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 961.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний
Кількість
2795.4 кілограм
Період постачання
02.11.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Хліб житній
Кількість
423.61 кілограм
Період постачання
02.11.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
a43c52a451c14db79d8f9b67a1170061
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано