-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Войтове за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
84 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
c1db9e246d38445cbff738e49b8e0fe1
Ідентифікатор договору:
UA-2022-10-12-006300-a-c1
Замовник:
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360296
-
Контактна особа:
Оксана Приходько +380732092570 zsr2019@ukr.net
-
Адреса:
07600, Україна, Київська область, Згурівський р-н, смт Згурівка, вул. Українська, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "ПАВЛЮК ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2158600815
-
Контактна особа:
Ігор Павлюк +380986968972 olegpavluk@icloud.com
-
Адреса:
62360, Україна, Харківська область, селище міського типу Вільшани, ВУЛИЦЯ ВИДНА, будинок 2А, квартира 1
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Номер договору:
147
Дата підписання:
14.11.2022 14:23
Період дії договору:
14.11.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
84 900.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
84 900.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ігровий комплекс «Дитяча мрія»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації