• Відкриті торги
  • КЕП

Запасні частини до висоторізів, мотокос, бензопил, кущорізів

1 161 149.94 UAH з ПДВ
Номер: 2f39c4161533435c8fc616232e348050
Ідентифікатор договору: UA-2022-10-03-004125-a-a1
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІВДЕННО-СХІДНА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ"
Класифікатор ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Номер договору: 03.03/01-31/т
Дата підписання: 08.11.2022 16:01
Період дії договору: 08.11.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 1 161 149.94 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 193 524.99 UAH)
Оплачено: 1 118 877.78 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 186 479.63 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Карбюратор
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Черв’як
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Гальмівна стрічка
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Ланцюг 40см. 1,6мм 3/8
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Поводок
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Ланцюг 30см 1,1 3/8х6зуб
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Шина 30см 1,1 3/8
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Сальник 12х22х7
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Зірочка 3/8 х 6зуб.
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Кришка цепної зірочки
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Пружина відцентрової муфти
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Кулачок ГРМ
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Прокладка під карбюратор
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Зажимна деталь
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Кожух ДВЗ
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Установочний калібр
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Насос масляний
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Запірний пристрій паливного баку
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Запірний пристрій паливного баку
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Пружина зворотна кік-стартеру
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Штанга в зборі ф38мм
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Карбюратор
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Хвостовик в зборі
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Підшипник валу в/р
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Зажимна деталь
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Циліндр з поршнем ф42мм.
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Колінчастий вал
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
К-кт гольчастих роликів 10х13х12,5
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Сальник 12х22х5
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Пружина відцентрової муфти
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Патрубок всмоктуючий
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Трос управління дросельною заслінкою
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Пружина зворотна кік-стартеру
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Зажимна скоба
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Косильна головка Avto Cut 40-2
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Косильна головка Avto Cut С6-2
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Фільтр повітряний
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Поршень ф34х1,2
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Кільце компресійне ф34х1,2
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Карбюратор
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Прокладка циліндру
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Комбінований ключ Т27х16х19
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Заклепочник 260мм SIGMA
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Підшипник 609-2RS
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Підшипник 6201-2RS
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Підшипник 6001-2RS
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Підшипник 6000-2RS
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Диск пильний для мотокоси (Ø 225 мм)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 60 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Зірочка для бензопили (6 зубців)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 122 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Зірочка для висоторіза (6 зубців)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 50 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Ланцюг для бензопили (35 см)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 83 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Ланцюг для бензопили (40 см)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 66 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Ланцюг для бензопили (30 см)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 52 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Шина для бензопили (35 см)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 79 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Шина для бензопили (40 см)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 66 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Шина для бензопили (30 см)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 51 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Фільтр повітряний для бензопили
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 34 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Фільтр повітряний для висоторіза
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 20 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Головка косильна STIHL Auto Cut 40-2 FS-450
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Стопорна гайка з буртиком М12х1,5 ліва різьба
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Фільтр повітряний для мотокоси FS 450
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Корд тримерний 3,3мм*240м
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Стартер до мотокоси в зборі
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Свічка запалювання до мотокоси Stihl FS 450K
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Ніж для заростей 300мм-3п
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 6 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Диск пильний для мотокоси (Ø 225 мм)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 2 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Ланцюг для бензопили (35 см)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 12 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Ланцюг для бензопили (40 см)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 20 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Ланцюг для бензопили (30 см)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Ланцюг для бензопили (30 см)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 2 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Шина для бензопили (35 см)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 6 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Шина для бензопили (40 см)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Шина для бензопили (30 см)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 5 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті
Шина для бензопили (30 см)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Громадянська, 40 На карті