-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир твердий та сир кисломолочний (творог)
486 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
280328112af04da486b82469d7e9cac9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-22-002020-a-b1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Педяш Наталія Григорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2438902341
-
Контактна особа:
Педяш Наталія Григорівна 380667596016, 380667596016 natali7424@yandex.ru
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, Дзержинського, 56/122
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
103
Дата підписання:
23.02.2018 09:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
486 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 486 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, вул. Осавула Василя Бурки, буд. 40
На карті
Сир кисломолочний (творог)
Кількість
3800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, вул. Осавула Василя Бурки, буд. 40
На карті