-
Відкриті торги
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні
372 504.00
UAH з ПДВ
Номер:
cf9ffe10e3d14684b6a44822e801a41a
Ідентифікатор договору:
UA-2022-10-03-007364-a-a1
Замовник:
Київський міський територіальний центр соціального обслуговування
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395828
-
Контактна особа:
Папікян Хачатур 380444509319 socialzakupki@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Котельникова, 32/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Руол Стандарт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34200887
-
Контактна особа:
Світлана Назаренко 3800442235593 NNN-SSS-VVV@UKR.NET
-
Адреса:
26400, Україна, Кіровоградська область, Благовіщенське, 26400, Кіровоградська обл.,Благовіщенський район, м. Благовіщенське,вул. Гагаріна, 7 кв.6
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Продуктові набори до Міжнародного дня людей з інвалідністю та Міжнародного дня громадян похилого віку: 498.00000 UAH з ПДВ
Номер договору:
22/22
Дата підписання:
02.11.2022 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
372 504.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 084.00 UAH)
Оплачено:
372 504.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 084.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Продуктові набори до Міжнародного дня людей з інвалідністю та Міжнародного дня громадян похилого віку
Кількість
748 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації