• Відкриті торги
  • КЕП

М`ясо (яловичина 1 категорії на кістці заморожена, печінка яловича заморожена , кури – тушки 1 категорії заморожені, печінка куряча заморожена)

421 348.00 UAH з ПДВ
Номер: 3186cbf50c884df5a2749e240ad105ef
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-23-001256-a-b1
Постачальник: ФОП Федунова Н.Ф.
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору: 19
Дата підписання: 21.02.2018 00:00
Період дії договору: 21.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 421 348.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 421 348.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яловичина 1 категорії на кістці заморожена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 1900 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Печінка яловича заморожена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 394 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Кури - тушки 1 категорії заморожені
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 3489 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Печінка куряча заморожена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 447 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті