-
Відкриті торги
-
КЕП
27.12.2 Апаратура електрична для комутації чи захисту електричних кіл, на напругу не більше ніж 1000 В (31681000-3 Супутні товари до електричного обладнання)27.12.22-30.00 Вимикачі
4 770.00
UAH з ПДВ
Номер:
c6ec56d9046a46dcb60883be85c0842e
Ідентифікатор договору:
UA-2016-09-13-000389-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Промавтоматика Вінниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849153
-
Контактна особа:
ТОВ "Промавтоматика Вінниця" +380674312255 336@pa.ua http://pa.ua
-
Адреса:
21029, Україна, ВИННИЦКАЯ ОБЛ., ВІННИЦЯ, Хмельницьке шосе, 145
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
10-1/3998-16
Дата підписання:
27.10.2016 00:00
Сума договору:
4 770.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 770.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
27.12.2 Апаратура електрична для комутації чи захисту електричних кіл, на напругу не більше ніж 1000 В (31681000-3 Супутні товари до електричного обладнання)27.12.22-30.00 Вимикачі
×
-
ДК 016:2010:
27.12.2 Апаратура електрична для комутації чи захисту електричних кіл, на напругу не більше ніж 1000 В
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 30.11.2016