-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені(тушка хеку)ДК 021:2015 код 15220000-6
360 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e60439ccc4b84ee3945085d4ec86ecb5
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-15-002178-a-b1
Постачальник:
ФОП Мокрієнко Віталій Андрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2849206596
-
Контактна особа:
Мокрієнко Віталій Андрійович +380673723837 MokrienkoVitalii@ukr.net
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, вул.В.Терешкової 16
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
33/18
Дата підписання:
16.02.2018 17:00
Період дії договору:
16.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
360 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 360 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба морожена (тушка хеку)
Кількість
6000 кілограм
Період постачання
02.02.2018 - 31.12.2018