-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015- 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб житньо-пшеничний, хліб пшеничний, булка)
840 054.00
UAH з ПДВ
Номер:
4499a672ce4c4db5a5ac962250dd426b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-09-000289-b-c1
Постачальник:
ТОВ Велич
×
-
Код ЄДРПОУ:
25490666
-
Контактна особа:
Нікітіна Ірина Володимирівна +380501889449 velich.tov@gmail.com
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, б.36, кв.37
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
38-18
Дата підписання:
16.02.2018 00:00
Період дії договору:
16.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
840 054.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 840 054.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хліб житньо-пшеничний
Кількість
16880 кілограм
Період постачання
05.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, Навчальні заклади управління освіти м. Енергодар Запорізької області (Додаток 2 до тендерної документації)
На карті
хліб пшеничний
Кількість
22750 кілограм
Період постачання
05.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, Навчальні заклади управління освіти м. Енергодар Запорізької області (Додаток 2 до тендерної документації)
На карті
булка
Кількість
8755 кілограм
Період постачання
05.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, Навчальні заклади управління освіти м. Енергодар Запорізької області (Додаток 2 до тендерної документації)
На карті