-
Відкриті торги
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра
242 933.26
UAH без ПДВ
Номер:
c4812197669546efad66b9d37fe0e225
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-15-003447-a-b1
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Контактна особа:
Марина Назаренко +380634075064 nazarenkomp@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "Кремень Валерій Миколайович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3454409691
-
Контактна особа:
ВАЛЕРІЙ КРЕМЕНЬ +380676312838 nedvig-info@ukr.net
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Набережна Перемоги, будинок 44 Н, квартира 41
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Номер договору:
24дд
Дата підписання:
05.09.2022 14:25
Період дії договору:
05.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
242 933.26 UAH без ПДВ
Оплачено:
242 933.26 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.10.2022
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, заклади освіти замовника відповідно до Дислокації
На карті
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
997f3559b1f94f5f9b21c37fdd546ff7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.09.2022 16:03
Статус:
Опубліковано