-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації харчування (Послуги з харчування для спеціалізованого закладу освіти КЗО "ЛПВФП при УМСФ" ДМР)
ст 41 Закону - зменьшення суми закупівлі з урахуванням фактичного обсягу видатків Замовника
3 247 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
8a44ee5af9964ff5a95fba9209dc6ba4
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-18-007187-a-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ МИТНО-ПОДАТКОВОЇ СПРАВИ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ПРИ УНІВЕРСИТЕТІ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36574474
-
Контактна особа:
Ірина Голованова +380505000612 holovanovai@gmail.com
-
Адреса:
49126, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космодромна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601826
-
Контактна особа:
Ганна Авілко +380676344888 kontraktprodrezerv5@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Опис:
ст 41 Закону - зменьшення суми закупівлі з урахуванням фактичного обсягу видатків Замовника
Номер договору:
22/00015
Дата підписання:
16.09.2022 13:12
Період дії договору:
16.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
3 247 700.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
ст. 651 Цивільного кодексу України та п.11.3. Договору
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування для спеціалізованого закладу освіти КЗО "ЛПВФП при УМСФ" ДМР)
Кількість
21320 штуки
Період постачання
01.09.2022 - 25.12.2022
Місце постачання
49126, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОСМОДРОМНА, будинок 7
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
61fcb60628484d9eadbea37edaddba9f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.09.2022 17:11
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
bf78bbdfa65340da9402144ade68fe27
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
14.10.2022 11:05
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1c3ca9dd004d40e0a43396ba806fce95
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2022 09:37
Статус:
Опубліковано