-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки Г(Г2) (25-200), вугілля кам’яне марки Г(Г1) (13-100), вугілля кам’яне марки Г (Г1) (0-200) або Г (Г2) (0-200) або ДГ (0-200))
1 542 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
5a37b9b2fadc40baa55974b1a168643e
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-21-008124-a-c1
Замовник:
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Арбузинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094941
-
Контактна особа:
Івко Руслана Іванівна +380978795326 arbuz_otg@ukr.net
-
Адреса:
55301, Україна, Миколаївська область, смт Арбузинка, пл.Центральна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТРИЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43354699
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380963726443 3energy.od@gmail.com
-
Адреса:
65025, Україна, Одеська область, місто Одеса, 19-й км Старокиївської дороги, будинок 4, офіс 305
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200): 13 998.00000 UAH з ПДВ
Вугілля кам’яне марки Г(Г1) (13-100): 13 800.00000 UAH з ПДВ
Вугілля кам’яне марки Г (Г1) (0-200) або Г (Г2) (0-200) або ДГ (0-200): 7 800.00000 UAH з ПДВ
Вугілля кам’яне марки Г(Г1) (13-100): 13 800.00000 UAH з ПДВ
Вугілля кам’яне марки Г (Г1) (0-200) або Г (Г2) (0-200) або ДГ (0-200): 7 800.00000 UAH з ПДВ
Номер договору:
72
Дата підписання:
25.08.2022 00:00
Період дії договору:
25.08.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
1 542 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 257 165.00 UAH)
Оплачено:
1 542 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 257 165.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200)
Кількість
5 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
55301, Україна, Миколаївська область, с.Новокрасне,с.Новоселівка,с.Кавуни,смт Арбузинка, Підпорядковані Замовнику заклади
На карті
Вугілля кам’яне марки Г(Г1) (13-100)
Кількість
5 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
55301, Україна, Миколаївська область, с.Новокрасне,с.Новоселівка,с.Кавуни,смт Арбузинка, Підпорядковані Замовнику заклади
На карті
Вугілля кам’яне марки Г (Г1) (0-200) або Г (Г2) (0-200) або ДГ (0-200)
Кількість
180 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
55301, Україна, Миколаївська область, с.Новокрасне,с.Новоселівка,с.Кавуни,смт Арбузинка, Підпорядковані Замовнику заклади
На карті