-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (торф (брикети торф’яні)) (код 09110000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
275 730.00
UAH з ПДВ
Номер:
147802a0106c403d838e0de2e43fff24
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-23-007081-a-b2
Замовник:
П'ятиднівська гімназія Устилузької міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23019048
-
Контактна особа:
Світлана Дубицька 380979131208 dubytska14@gmail.com
-
Адреса:
44730, Україна, Волинська область, П'ятидні, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІНТРЕЙД-Д»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44022180
-
Контактна особа:
Дмитро Невірковець +380674589679 vintreyd-d@ukr.net
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, місто Ковель, вул.Мечникова, будинок 10, квартира 30
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Тверде паливо (торф (брикети торф’яні)) (код 09110000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»): 3 030.00000 UAH з ПДВ
Номер договору:
27
Дата підписання:
15.08.2022 00:00
Період дії договору:
15.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
275 730.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 45 955.00 UAH)
Оплачено:
275 063.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 45 843.90 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (торф (брикети торф’яні)) (код 09110000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Кількість
91 т
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Узгодженого сторонами збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку, що відбулося з дня укладення договору про закупівлю (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вперше) або з дня останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вдруге і далі), за умови документального підтвердження такого коливання. Такі зміни до договору про закупівлю можуть бути внесені не раніше 90 днів з дня підписання договору про закупівлю або внесення до нього змін щодо збільшення ціни за одиницю товару за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Обмеження стосовно строків внесення змін до договору про закупівлю щодо збільшення ціни за одиницю товару не застосовується у разі зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії. Обмеження щодо збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків застосовується щодо кожного окремого випадку збільшення ціни за одиницю товару (без обмеження кількості змін). Змінена ціна за одиницю товару не повинна перевищувати 50 відсотків ціни за одиницю товару, що передбачена в початковому договорі про закупівлю
Номер:
6c372c7e1ec14b3086697c1f2459fb31
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.11.2022 00:00
Статус:
Опубліковано