• Відкриті торги
  • КЕП

Сир твердий та кисломолочний

64 935.00 UAH з ПДВ
Номер: 15d2d7816f7747babdd1e42e2e16891c
Ідентифікатор договору: UA-2022-07-05-005651-a-b1
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Постачальник: ТОВ ЛАВЕРНА СМАК
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору: 97
Дата підписання: 09.08.2022 10:45
Період дії договору: 09.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 64 935.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 822.50 UAH)
Оплачено: 64 935.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 822.50 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий та кисломолочний
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 630 кілограм
Період постачання до 31.10.2022
Місце постачання 51150, Україна, Дніпропетровська область, с.Поливанівка, вул. Центральна, 157 На карті