-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
3 800 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
1bd946bdb0f5452b8a5c7166fb429a06
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-04-001559-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31767581
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМСЕРВІС" +380673442126 gazpromserv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська обл., Рогатин, 77000, Івано-Франківська обл., Рогатинський район, місто Рогатин, ВУЛ.ГАЛИЦЬКА, будинок 119
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
6
Дата підписання:
05.02.2018 11:00
Період дії договору:
05.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
3 800 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 800 700.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо(природний газ)
Кількість
410000 метри кубічні
Період постачання
05.02.2018 - 31.12.2018