• Відкриті торги
  • КЕП

Автоматичний біохімічний аналізатор з стартовим набором реагентів: Набір для аналізу аланінамінотрансферази (IFCC); Набір для аналізу аспартатамінотрансферази (IFCC); Набір для аналізу альфа-амілази (EPS-G7); Набір реагентів для виявлення альбуміну (BCG); Набір для аналізу загального білірубіну (Ванадатний метод); Набір для аналізу прямого білірубіну (Ванадатний метод); Набір для аналізу глюкози (гексокіназний метод); Набір для аналізу креатиніну (РАР метод); Набір для аналізу сечової кислоти (Uricase-PAP); Набір для аналізу сечовини (Uriase Kinetic); Набір для аналізу загального білку (Біурет); Біохімічний мультикалібратор; Контроль біохімічних показників, рівень норма; Лужний промивний розчин; Кислий промивний розчин; Контроль для визначення C-реактивний білок (CRP) (рідкий)

516 450.00 UAH без ПДВ
Номер: cea03e9f6bf346c5a3954aa6e9389e84
Ідентифікатор договору: UA-2022-06-30-003914-a-a1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "СИСТЕМ ПРОФІ"
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Автоматичний біохімічний аналізатор: 475 000.00000 UAH без ПДВ
Набір для аналізу аланінамінотрансферази (IFCC): 305.00000 UAH без ПДВ
Набір для аналізу аспартатамінотрансферази (IFCC).: 305.00000 UAH без ПДВ
Набір для аналізу альфа-амілази (EPS-G7).: 2 294.35000 UAH без ПДВ
Набір реагентів для виявлення альбуміну (BCG).: 168.56000 UAH без ПДВ
Набір для аналізу загального білірубіну (Ванадатний метод).: 443.57000 UAH без ПДВ
Набір для аналізу прямого білірубіну (Ванадатний метод).: 443.57000 UAH без ПДВ
Набір для аналізу глюкози (гексокіназний метод).: 240.14000 UAH без ПДВ
Набір для аналізу креатиніну (РАР метод).: 2 796.92000 UAH без ПДВ
Набір для аналізу сечової кислоти (Uricase-PAP).: 480.72000 UAH без ПДВ
Набір для аналізу сечовини (Uriase Kinetic).: 382.39000 UAH без ПДВ
Набір для аналізу загального білку (Біурет).: 125.00000 UAH без ПДВ
С-реактивний білок.: 11 647.00000 UAH без ПДВ
Біохімічний мультикалібратор.: 1 500.00000 UAH без ПДВ
Контроль біохімічних показників, рівень норма.: 1 500.00000 UAH без ПДВ
Лужний промивний розчин.: 1 529.56000 UAH без ПДВ
Кислий промивний розчин.: 2 731.37000 UAH без ПДВ
Контроль для визначення C-реактивний білок (CRP) (рідкий), рівень 2: 2 527.29000 UAH без ПДВ
Номер договору: 3914
Дата підписання: 01.08.2022 10:00
Період дії договору: до 31.12.2022 00:00
Сума договору: 516 450.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний біохімічний аналізатор
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Набір для аналізу аланінамінотрансферази (IFCC)
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Набір для аналізу аспартатамінотрансферази (IFCC).
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Набір для аналізу альфа-амілази (EPS-G7).
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Набір реагентів для виявлення альбуміну (BCG).
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Набір для аналізу загального білірубіну (Ванадатний метод).
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Набір для аналізу прямого білірубіну (Ванадатний метод).
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Набір для аналізу глюкози (гексокіназний метод).
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Набір для аналізу креатиніну (РАР метод).
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Набір для аналізу сечової кислоти (Uricase-PAP).
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Набір для аналізу сечовини (Uriase Kinetic).
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Набір для аналізу загального білку (Біурет).
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
С-реактивний білок.
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Біохімічний мультикалібратор.
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Контроль біохімічних показників, рівень норма.
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Лужний промивний розчин.
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Кислий промивний розчин.
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті
Контроль для визначення C-реактивний білок (CRP) (рідкий), рівень 2
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті