-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень ( харчування учнів)
Відкорегована сума
2 379 202.80
UAH без ПДВ
Номер:
f646b57d14f94a12a8764d035412e717
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-27-003195-a-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060252
-
Контактна особа:
Божена Андріївна +380989459916 tender.if.osvita@ukr.net
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, пл.Ринок, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ЧОРНИЙ НАЗАРІЙ ІВАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3262706638
-
Контактна особа:
Назар Чорний +380973368635 nazarcornij19@gmail.com
-
Адреса:
81643, Україна, Львівська область, Миколаївський район, село Криниця
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Опис:
Відкорегована сума
Номер договору:
181
Дата підписання:
10.08.2022 08:00
Період дії договору:
10.08.2022 00:00 - 15.02.2023 00:00
Сума договору:
2 379 202.80 UAH без ПДВ
Оплачено:
2 379 202.80 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень ( харчування учнів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.02.2023
Місце постачання
81070, Україна, Львівська область, відповідно до договору, Львівська область
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ea1baca906e740109627d3d11e78aafe
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.12.2022 15:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
0548d15bcc5743c88128ad31b3c6eb11
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії Договору на термін достатній для проведення процедури закупівлі на початок 2023 року.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.12.2022 15:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
5aac1c3b0afe42cb871fb06a7d771387
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження дії договору на термін достатній для проведення процедури закупівлі на початок 2023 року, але не довше ніж до 15.02.2023р.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.01.2023 12:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
2626e7dfb9984290bf23a4115ef9292e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження дії договору на термін достатній для проведення процедури закупівлі на початок 2023 року, але не довше ніж до 15.02.2023р.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
26.01.2023 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
b36b997d5c2a4421af8146e541fcd7e5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Змінусування додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
20.03.2023 16:00
Статус:
Опубліковано