-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 55320000-9 — Послуги з організації харчування
1 996 359.75
UAH з ПДВ
Номер:
f8e2cd3178f14f66827a06805781dc30
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-21-001805-c-c1
Постачальник:
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601826
-
Контактна особа:
Александр Дмитренко +380979259353 an_dmitrenko@mail.ru
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, ВУЛИЦЯ 195-Ї СТРІЛКОВОЇ ДИВІЗІЇ, будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
0102/18
Дата підписання:
01.02.2018 12:02
Період дії договору:
01.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 996 359.75 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 996 359.75 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 55320000-9- Послуги з організації харчування (послуги з харчування для загальноосвітніх навчальних закладів).
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.02.2018 - 31.12.2018