-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо
456 328.00
UAH без ПДВ
Номер:
fe287f8969724cb0a7b42633adf54210
Ідентифікатор договору:
UA-2022-03-28-003663-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ " ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992660
-
Контактна особа:
Марина Стасик +380505863770 marinachubirka97@gmail.com http://obd-svalyava.uz.ua
-
Адреса:
89300, Україна, Закарпатська область, м. Свалява, вул. Б. Хмельницького, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ЦАНЬКО МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2078003058
-
Контактна особа:
Віталій Попович +380990332209 bagel779@gmail.com
-
Адреса:
89331, Україна, Закарпатська область, Свалявський район, село Черник, будинок №79
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
46
Дата підписання:
26.04.2022 14:16
Період дії договору:
26.04.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
456 328.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
456 328.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телятина (філе, вирізка-охолоджена)
Кількість
1733 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Печінка теляча (охолоджена)
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Філе куряче
Кількість
444 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Курячі стегенцята
Кількість
379 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Кури
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022