-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти
472 725.00
UAH з ПДВ
Номер:
b159306d867b4e42992237f33abc8a71
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-18-002826-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРГОТЕХЗБУТ ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41253424
-
Контактна особа:
Ольга Кононенко +380634897784 energotechsbyt@gmail.com
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро,, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА АНТОНОВИЧА, будинок 56 Б, квартира 7
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
8
Дата підписання:
22.01.2018 16:00
Період дії договору:
22.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
472 725.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 472 725.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нафта і дистиляти
Кількість
19025 літр
Період постачання
до 31.12.2018